для поиска точной фразы используйте кавычки, например, "юридические услуги" помощь


Архив новостей здесь...

24/Сен/2021 11:41:09
На Луганщині окупанти проводять передислокацію, готуючись до завершення сесії Генеральної Асамблеї ООН


24/Сен/2021 19:35:34
Росіяни хочуть відновити виробництво вибухових речовин на ХКО ім.Петровського,що на Луганщини
Росіяни хочуть відновити виробництво вибухових речовин на ХКО ім.Петровського,що на Луганщини
За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа», росіяни намагаються відновити виробництво вибухових речовин на хімічному казенному об’єднанні імені Петровського, що входить до державного концерну «Укроборонпром».


24/Сен/2021 13:08:06
В 1982 году у меня сильно заболел дедушка и я после первого курса Каменец-Подольского пединститута вынужден был перевестись в Луганск.
В 1982 году у меня сильно заболел дедушка и я после первого курса Каменец-Подольского пединститута вынужден был перевестись в Луганск.
В 1982 году у меня сильно заболел дедушка и я после первого курса Каменец-Подольского пединститута вынужден был перевестись в Луганск.


24/Сен/2021 21:05:07
Луганчанин описал как был оккупирован его город
Луганчанин описал как был оккупирован его городДень за днем в оккупированном Луганске,
Valentin Torba документировал события, которые уже стали историей.Украинским взглядом изнутри российского шабаша он со скрупулезностью следователя собирал доказательства массового преступления люмпенов Донбасса, которые с помощью удельных князьков восточных терриконов и спецслужб империи подняли восстание против своего народа.

24/Сен/2021 14:28:17
Расследованием злоупотреблений в луганском милицейском вузе будут заниматься его бывшие выпускники
Расследованием злоупотреблений в луганском милицейском вузе будут заниматься его бывшие выпускники«Мы подняли инструкцию по ведению делопроизводства для всех государственных органов, предприятий и учреждений (и вузов в том числе). Там оговорено, что бумаги подобного рода должны храниться не менее пяти лет», - заявил Игорь Чудовский.


24/Сен/2021 09:37:39
«Люстрація» продовжується: колишня вітренківка стала заступницею голови ДОВЦА
«Люстрація» продовжується: колишня вітренківка стала заступницею голови ДОВЦАЗ приводу «оновлення» влади уже багато разів наводили старий анекдот про дім розпусти, в якому треба не ліжка місцями міняти, а дівчат нових набирати. Але процесс «люстріції» продовжується і набирає обертів.


24/Сен/2021 13:45:44
Семью бойца «Айдара» отказываются регистрировать как переселенцев
Семью бойца «Айдара» отказываются регистрировать как переселенцевСемью бойца батальона «Айдар» Владимира Косолапова отказываются регистрировать как временных переселенцев. Об этом сообщил адвокат Игорь Чудовский.


24/Сен/2021 12:25:14
Для чого бойовики граються з датою \"виборів\"
Для чого бойовики граються з датою "виборів"Представники Луганської та Донецької народних республік запропонують Києву нову дату виборів у Донбасі - 21 лютого 2016 року. Таку пропозицію буде висунуто на сьогоднішньому засіданні Контактної групи, де планують обговорити терміни виконання політичних пунктів мінських угод, повідомив уповноважений представник «ЛНР» на переговорах Владислав Дейнего.


24/Сен/2021 12:10:54
Падет ли «система» в Счастье
Падет ли «система» в СчастьеТак уж сложилось, в прифронтовом г. Счастье Луганской области, долгое время правят ОПТ Партии Регионов о коммунистов, а так же примкнувшие к ним местные так называемые «казаки».


24/Сен/2021 11:43:52
В Росії, представників офіційної делегації з т.зв. «ЛНР», вважають іноземними гостями
В Росії, представників офіційної делегації з т.зв. «ЛНР», вважають іноземними гостями15 вересня для зустрічі з прем\'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим в Екатеринбург (РФ) прибула офіційна делегація керівництва т.зв. «ЛНР» на чолі з першим заступником спікера парламенту самопроголошеної «ЛНР С.Гізай.


24/Сен/2021 12:39:00
На Луганщині зафіксовано переміщення важкої техніки бойовиків.
На Луганщині зафіксовано переміщення важкої техніки бойовиків.На Луганщині в районі міста Первомайськ зафіксовано переміщення 8 танків бойовиків.З місця постійної дислокації-Калиново-Борщувате, важка бронетехніка бойовиків рухалася в бік м.Стаханов.


24/Сен/2021 12:32:16
МНС РФ заперечує факт існування т.зв. «ЛНР» та «ДНР»
 МНС РФ заперечує факт існування т.зв. «ЛНР» та «ДНР»Днями лідер луганських бойовиків Ігор Плотницький заявив, що інтеграція «ЛНР» в Росію - це «об\'єктивний і, швидше за все, неминучий процес, який відповідає корінним інтересам жителів Луганщини».


24/Сен/2021 00:05:58
Вышла книга луганчанина Валентина Торбы «Я - свідок»
Вышла книга луганчанина Валентина Торбы «Я - свідок»Валентин Торба: «Оккупация Луганска и востока Украины началась задолго до трагических событий весны-лета 2014 года»


24/Сен/2021 12:25:23
Угорщина посилює свій вплив у Закарпатті. Україна мовчить. Історія повторюється?
Угорщина посилює свій вплив у Закарпатті. Україна мовчить. Історія повторюється?У першій декаді вересня у Берегово відбулися конференції партійних організацій КМКС та УМДС (партії угорців України), на яких було затверджено Угоду про співпрацю на нинішніх виборах до місцевих рад.


24/Сен/2021 13:23:12
У зоні АТО проходить випробування вітчизняний комплекс «Анклав»
У зоні АТО проходить випробування  вітчизняний комплекс «Анклав»У зоні АТО проходить випробування постановник радіоперешкод «Анклав» створений вітчизняним виробником – компанією «Укрспецтехніка».Новий комплекс призначений для ефективної боротьби з безпілотними літальними апаратами.


24/Сен/2021 12:31:28
Делегація Федерації профспілок «ЛНР» засвітилася у Сирії
Делегація  Федерації профспілок «ЛНР» засвітилася у СиріїВ столиці Сирії Дамаску розпочала роботу т.зв. міжнародна конференція солідарності з сирійським народом, в роботі якої бере участь делегація «Федерації профспілок» «ЛНР».


24/Сен/2021 11:54:37
Сватівчани поскаржились до Георгія Туки на «ЛЕО»
Сватівчани поскаржились до Георгія Туки на «ЛЕО»Працівники Сватівської пекарні поскаржелись голові Луганщини Геогрію Туці на порушення постачання струму на їхнє підприємство Луганським Енергетичним об\'єднанням. Фактично внаслідок цього було припинене виробництво хліба в пекарні і зрештою блоковане нормальне функціонування хлібовиробником.


24/Сен/2021 15:57:23
З «ЛНР» вивозять готівку, а Плотницький вірить у золото
З «ЛНР» вивозять готівку, а Плотницький вірить у золотоНародний депутат, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук повідомив, що «за даними джерел в «ЛНР», в кінці вересня з Російської Федерації планується завезення великого обсягу рублевої маси в м. Луганськ».


24/Сен/2021 11:21:41
Стриптизерка-гвардійка привітала з Днем Луганська Київ та Дніпропетровськ
Стриптизерка-гвардійка привітала з Днем Луганська Київ та ДніпропетровськЛідер організації «Луганська гвардія» та ведуча луганського антимайдану - стриптизерка Анастасія Пятерікова в оригінальний спосіб привітала мешканців окупованого Луганська з 220-річчям міста.


24/Сен/2021 09:34:44
Милиция Бучи нарушает закон
Милиция Бучи нарушает законХочешь изменений - начни с себя! То, что милиция и прокуратура вызывают душевную оскому давно не секрет. Как правило вы им совершенно не интересны если в отношении вас совершаются преступления.


24/Сен/2021 11:43:31
Як в «ЛНР» після «реформи» медицина квітне
Як  в «ЛНР» після «реформи»  медицина квітне Призначений бойовиками «головлікар» Луганського обласного онкодиспансеру Олександр Торба впевнений, що якість надання медичних послуг в «республіці» досягло довоєнного рівня.


24/Сен/2021 15:37:26
Глава т.зв. «ЛНР» Плотницкий своїм «указом» призначив суддів Краснолуцького міського суду.
Глава т.зв. «ЛНР»  Плотницкий своїм «указом» призначив суддів Краснолуцького міського суду.«Зокрема, відповідно до частини 8 статті 28 Закону Луганської Народної Республіки «Про статус суддів» головою Краснолуцького міського суду призначений Віктор Олексійович Долотин, його заступником - Галина Леонідівна Ковальчук.


24/Сен/2021 13:38:24
В «ЛНР» спостерігається передислокація важкої техніки до лінії фронту
В «ЛНР»  спостерігається  передислокація важкої техніки до лінії фронтуЗа повідомленнями аналітичного відділу ГІ \"Права Справа\", на тимчасово окупованій території Луганщини,під виглядом проведення планових командно-штабних навчань, спостерігається передислокація живої сили і техніки бойовиків до лінії зіткнення.


24/Сен/2021 10:05:02
О двух встречах с президентом
О двух встречах с президентомС президентами я встречаюсь редко и дружбу с ними не вожу. Разве, что если бы мог предвидеть кто стоит перед тобой и кем будет этот человек в будущем?


24/Сен/2021 16:19:13
Терористів \"ДНР\" та \"ЛНР\" лікують у Нижньому Новгороді
Терористів "ДНР" та "ЛНР" лікують у Нижньому НовгородіАналітичним відділом ГІ \"Права Справа\" встановлено місце розташування медичного центру на території РФ, де проходять амбулаторну та психологічну реабілітацію бойовики самопроголошених республік \"ЛНР\" та \"ДНР\". Медичний центр розташований за адесою: м. Нижній Новгород, вул. Маршала Воронова, б. 20а


24/Сен/2021 14:29:42
СБУ пресекла возмещение НДС ООО \"Метинвест-Украина\", ПАО \"Харцызский трубный завод\" и ОАО \"Енакиевский металлургический завод\"
СБУ пресекла возмещение НДС ООО "Метинвест-Украина", ПАО "Харцызский трубный завод" и ОАО "Енакиевский металлургический завод"Сотрудники Службы безопасности Украины остановили возмещение налога на добавленную стоимость ООО \"Метинвест-Украина\", ПАО \"Харцызский трубный завод\" и ОАО \"Енакиевский металлургический завод\".


24/Сен/2021 13:59:55
Рада одобрила проведение первых выборов новых громад 25 октября
Рада одобрила проведение первых выборов новых громад 25 октября«Данный законопроект дает свободу 1500 общинам, прошу поддержать этот законопроект», — отметил спикер Верховной Рады Владимир Гройсман в ходе обсуждения данного документа.


24/Сен/2021 13:58:47
По делу Клименко следствие потеряло улики
По делу Клименко следствие потеряло уликиСледствия по делу о злоупотреблениях бывшим главой Министерства доходов и сборов Украины Александром Клименко на сумму свыше 3 миллиардов гривень потеряло доказательства. Это следует из определения Печерского суда Киева, размещенного в Едином реестре судебных решений, пишет Первая инстанция.


24/Сен/2021 13:56:08
На границе Украины и линии разграничения на Донбассе пограничники оформили 32 тонны гуманитарного груза
На границе Украины и линии разграничения на Донбассе пограничники оформили 32 тонны гуманитарного грузаСотрудники Госпогранслужбы Украины в четверг на государственной границе и линии разграничения сторон на Донбассе оформили 5 грузовых автомобилей и микроавтобус с гуманитарными грузами.


24/Сен/2021 13:44:31
Як звільнитись від санкцій в Росії: простий рецепт
Як звільнитись від санкцій в Росії: простий рецептНа початку лютого 2015 року громадськість була обурена жахливим випадком.


24/Сен/2021 13:09:04
Адвокат Чудовский: Я за принятие закона \"Об оружии\"
Адвокат Чудовский: Я за принятие закона "Об оружии"Принудительно разоружить граждан не получится, эксперты советуют выкупать автоматы или обменивать на карабины


24/Сен/2021 20:36:20
Про фантомні понтонні переправи РНБО
Про фантомні понтонні переправи РНБО25 серпня секретар РНБО Олександр Турчинов заявив про те,що інженерні підрозділи Збройних сил Росії навели п’ять понтонних переправ через річку Сіверський Донець на ділянці, де по її фарватеру проходить державний кордон України з Росією.


24/Сен/2021 15:09:21
Что мешает Украине получить упрощенный визовый режим с Европой
Что мешает Украине получить упрощенный визовый режим с ЕвропойУкраина активизировалась на визовом фронте. На прошлой неделе Президент Петр Порошенко подписал решение СНБО, в котором говорится о том, что должна сделать Украина, чтобы Европейский Союз упростил въезд для украинцев. А со временем и вовсе отменил визы.

2017: Янв - Фев - Апр - Май - Июн
2016: Янв - Фев - Мар - Апр - Окт - Ноя - Дек
2015: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2014: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2013: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2012: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2011: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2010: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2009: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2008: Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек