для поиска точной фразы используйте кавычки, например, "юридические услуги" помощь


Архив новостей здесь...

16/Сен/2021 23:37:31
Про Ігоря Гуменюка, бійця батальйону «Січ»,який сьогодні кинув гранату під ВРУ
Про Ігоря Гуменюка, бійця батальйону «Січ»,який сьогодні кинув гранату під ВРУCьогодні під Верховною Радою України, де нардепи у першому читанні проголосували за закон щодо змін до Конституції, сталися зіткнення між членами ВО «Свобода» та нацгвардіййцями.


16/Сен/2021 16:36:51
Очільник РНБО із річним запізненням реагує на ситуацію в зоні конфлікту
Очільник РНБО із річним запізненням реагує на ситуацію в зоні конфлікту25 серпня секретар РНБО Олександр Турчинов заявив про те,що інженерні підрозділи Збройних сил Росії навели п’ять понтонних переправ через річку Сіверський Донець на ділянці, де по її фарватеру проходить державний кордон України з Росією.


16/Сен/2021 21:46:24
На Донбассе погибают лучшие
На Донбассе погибают лучшиеНу все терпение закончилось. Выкладываю свои соображения по стратегии возврата Донбасса. Буду тезисно краток. Руководствуюсь опытом ряда стран Европы и Азии. ГДР блуждала в дебрях социализма сорок лет. КНДР и Южная Корея в процессе воссоединения с 1953 года. Южная Осетия, Абхазия, ПМР - уродцы рожденные Россией. Т.е есть материал на котором можно учиться.


16/Сен/2021 09:32:59
В «ЛНР» призначили на посади суддів людей, які порушили закон
В «ЛНР» призначили на посади суддів людей, які порушили законГлава «ЛНР» Ігор Плотницкий призначив суддів двох міських судів - Алчевського і Брянківського.


16/Сен/2021 09:30:26
Росіяни допомогають зібрати докази для Гааги
Росіяни допомогають зібрати докази для ГаагиСайт «Русская весна» допомагає Україні з матеріалами для міжнародного трибуналу


16/Сен/2021 19:27:24
Депутат из Луганска придумал кару для сепаратистов
Депутат из Луганска придумал кару для сепаратистовДепутат городского совета Счастья Сергей Татарка предложил радикальный способ наказания для сепаратистов.


16/Сен/2021 17:14:40
СБУ задержала в Луганской области очередного боевика из банды Мозгового
СБУ задержала в Луганской области очередного боевика из банды МозговогоСлужба безопасности Украины задержала в Луганской области боевика террористической организации \"ЛНР\" из группировки Мозгового.


16/Сен/2021 15:09:19
Російські «відпускники» полюбляють луганські гуртожитки і спортзали
Російські «відпускники» полюбляють луганські гуртожитки і спортзалиУ квітні 2015 року розвідгрупи ГІ «Права Справа» повідомляли, що російські військові в Луганську дислокуються в кількох місцях, в тому числі в гуртожитках № 3, 4, 5 Аграрного університету (ЛНАУ).


16/Сен/2021 17:53:42
Інформація про примусовий обмін українських паспортів на паспорти РФ на території ЛНР – фейк
Інформація про примусовий обмін українських паспортів на паспорти РФ на території ЛНР – фейкЗа інформацією сайту informator.lg.ua \"на підконтрольній \"ЛНР\" території Луганської області представники Федеральної міграційної служби РФ почали видавати російські паспорти.


16/Сен/2021 09:27:38
Бойовики ЛНР заявили, що захопили станцію, яка й так знаходиться в їхніх руках
Бойовики ЛНР заявили, що захопили станцію, яка й так знаходиться в їхніх руках«Русская Весна» опублікувала інформацію про «взяття» 22 серпня бойовиками «ЛНР» залізничної станції Мар\'ївка,що неподалік від Первомайська.


16/Сен/2021 10:59:16
Покаранная без вини не буває
Покаранная без вини не буваєСайт «Інформатор» опублікував статтю, я якій висловлює своє, авторське, бачення ситуації навколо подій пов’язаних з сином Юрія Юрова, головного «рупора» та ідеолога \"ЛНР\"


16/Сен/2021 17:09:40
Не скорити народ, який народжений вільним
Не скорити народ, який народжений вільним


16/Сен/2021 11:48:29
Луганчане чтят флаг своей страны
Луганчане чтят флаг своей страны
\"Он развивается сейчас над нашими позициями на восточном фронте. Сине-желтое и шевроны стали символом мужества украинских военнослужащих, добровольцев, волонтеров. Наш флаг – это живой свидетель побед и неудач, неудач без которых, к сожалению, не бывает ни одна война\", - сказал П.Порошенко.


16/Сен/2021 22:16:38
Казахстан і Білорусія захищаються від російської анексії
Казахстан і Білорусія захищаються від російської анексіїПриклад російської агресії проти України став для всіх країн колишнього СРСР наочним прикладом того, що може їх очікувати в найближчому майбутньому. Тому вони не чекають приходу «російської весни», а закривають її ідеологів «на дурку» або арештовують.


16/Сен/2021 17:15:56
\"В Украине нет гражданской войны. Это вторжение России\"
"В Украине нет гражданской войны. Это вторжение России"«Очень важно показать миру, что (в Донбассе) нет никакого прекращения огня. Там — настоящая война, мало того, это — вторжение.


16/Сен/2021 13:51:38
Луганск. 24 года назад
Луганск. 24 года назад19 августа 1991 года, меня разбудил ранний телефонный звонок.


16/Сен/2021 12:40:10
С начала года украинцы перечислили армии более 6 миллионов гривен
С начала года украинцы перечислили армии более 6 миллионов гривенС начала года в рамках акции «Поддержи украинскую армию» на счета министерства обороны поступило 6 млн 167 тыс. грн.


16/Сен/2021 12:26:03
Накорми кормильца, или Кто содержит террористические \"республики\"
Накорми кормильца, или Кто содержит террористические "республики"Недавно общество потрясла информация: СБУ перекрыла доступ к государственному бюджету Украины одному из украинских предприятий в Донецке, которое на поверку оказалось уже и не украинским.


16/Сен/2021 11:23:20
Крах бригади «Привид»
Крах бригади «Привид» Фінансування Росією бойовиків самопроголошених «республік» різко скоротилося. Це зокрема підтверджують і члени угрупування «Привид» ім. Олексія Мозгового.


16/Сен/2021 11:06:36
\"Мовчання – шлях до забуття\" - Прибалтика пам’ятає. А ми?
"Мовчання – шлях до забуття" - Прибалтика пам’ятає. А ми?Дозвольте засвідчити Вам щиру повагу та звернутися з проханням про допомогу у фінансуванні документального проекту, який готує громадська ініціатива «Права справа».


16/Сен/2021 09:21:53
Син ідеолога «ЛНР» живе в столиці «хунти»
Син ідеолога «ЛНР» живе в столиці «хунти»Рівень злочинності в «ЛНР» знизився в сім разів, у той час як українські нацбатальони, у складі яких часто служать колишні кримінальники, продовжують мародерствувати.


16/Сен/2021 10:06:50
В «ДНР» під час проведення прес-конференції готуються оббрехати Україну
В «ДНР» під час проведення прес-конференції готуються оббрехати УкраїнуТема провокаційної прес-конференції з начебто «українським підпіллям» має своє продовження.


16/Сен/2021 09:21:30
Судьи оправдали ректора-взяточника
Судьи оправдали ректора-взяточникаОбщество взбудоражено и жаждет покарать судей, которые сняли все обвинения с \"махрового взяточника\". 8 июля Ирпенский городской суд оправдал беглого ректора Петра Мельника.


16/Сен/2021 09:13:59
Росія відмовилась видавати паспорти в \"ЛНР\" і \"ДНР\"
Росія відмовилась видавати паспорти в "ЛНР" і "ДНР"Росія не хоче нових «співгромадян» з окупованих територій України


16/Сен/2021 09:12:34
В «ЛНР» відмовилися від планів проведення провокаційної прес-конференції
В «ЛНР» відмовилися від планів проведення провокаційної прес-конференції13 серпня аналітичний відділ ГІ «Права Справа» повідомив про те, що в Луганську (ЛНР) готують провокацію – прес-конференцію з начебто затриманими напередодні в членами українського підпілля.


16/Сен/2021 12:06:35
Священик-сепаратист з голодуючих Ровеньків літає на відпочинок до Криму на літаку
Священик-сепаратист з голодуючих Ровеньків літає на відпочинок до Криму на літакуРовеньківський протоієрей УПЦ МП Олександр Авдюгін повернувся з вояжу Кримом, як він пише в своєму блозі на ЖЖ, «по маршруту: Сімеїз - Алупка - Місхор - Ай-Петрі - Форос - Балаклава – Сімеїз».


16/Сен/2021 22:37:18
Громадська організація \"ТЕРИТОРІЯ-НОВИЙ СХІД\"
22 листопада 2014 року
ВИСТУП
на перших зборах громадської організації «ТЕРИТОРІЯ-НОВИЙ СХІД»

Слава Україні! Слава Україні! Слава Україні!
Шановні пані та панове!
Дозвольте мені, як ідеологічному засновнику громадської організації «ТЕРИТОРІЯ-НОВИЙ СХІД», перші загальні установчі збори організації вважати відкритими.
Ідея створення громадської організації народжувалась в моєї підсвідомості не один місяць. В червні місяці 2014 року я через фейсбук познайомилась с громадською діячкою Інною Плотниковою, головою ГО «Самоврядна громада», потім із славнозвісною право захисницею із Северодонецька Луганської області Ріммою Белоцерківською і багатьма ще людьми, які займаються важливими для суспільства справами - не тільки пропагандою створення територіальних громад та просвітницькою діяльністю що до національного багатства, яким згідно Конституції володіє народ України , а які , практично, створюють територіальні громади.
При цьому я розуміла, що треба вирішувати свої особисті нові проблеми, які виникли через війну на сході України. Це втрата постійного місця проживання, усвідомлюючи, що це надовго, фінансова проблема - неможливість сплачувати, щомісяця, купу грошей за оренду квартиру, ще й проблема по зароблянню цих самих грошей, бо втрата клієнтів в своєї підприємницької діяльності. Так, поступово, я йшла к тому, що зараз мої проблеми – це проблеми мільйонів людей і ніхто, крім нас, вирішенням цих питань займатись не збирається взагалі.
Чому саме народилась така назва «ТЕРИТОРІЯ-НОВИЙ СХІД»? В цій назві щонайменше дві змістовні речі - по перше, це сприяння створенню територіальних громад, для переселенців зі сходу України і Криму, на нових землях, і по друге, це об’єднання людей, які патріотично налаштовані, готові прийняти виклик часу мужньо, зростаючи в своїх очах, як громадяни країни і, головне, готові змінюватись самі. Якщо б в нашій державі з дитинства виховувалось любов до України, повага до громадянства - членства України, то звичайно, такі страшні події, які зараз відбуваються, стали б маловірогідними, навіть попри те, що в нашій державі досі не прищеплюється поняття публічної власності, яка є важливою частиною досягнень європейської цивілізації, якою вона пишається і яка є фундаментом її благополуччя.
Дуже багато запитань до нової – після майдану, влади, а знаєте чому? Тому що, насправді, не змінюється система і нема у олігархів бажання її змінювати. Саме тому, ми повинні брати на себе відповідальність за своє майбутнє і майбутнє своїх нащадків через об’єднання у громадські організації для вирішення конкретних завдань.

Головна мета створення громадської організації – об’єднання, патріотично налаштованих, громадян України, які будуть приймати участь в розробці механізмів вирішення питань внутрішній міграції, яка виникла через захват Російською Федерацією Автономної республіки Крим та бойові дії – гібридну війну, розв’язаною тією ж самою Російською Федерацією на східній частині України. Безумовно, одна з причин затягування війни – це відсутність будь якої державної системи евакуації населення з небезпечних територій та не надання усім переселенцям безкоштовного тимчасового житла, бо держава не була готова до таких страшних подій і протягом восьми місяців дуже мало що зробила в вирішенні цих проблем. Головне для нашої громадської організації – сприяння вирішення завдань, пов’язаних з втратою постійного місця проживання громадянами України, а саме житла.
Громадська організація має статус юридичної особи, має право і ми будемо його використовувати, створювати окремі підрозділи в різних областях України,право створювати соціальні підприємства. Для того, щоб наша організація успішно реалізовували свою діяльність на території всієї країни, нам необхідно напрацювати досвід на окремій території, в даному випадку - це Київська область, а далі розповсюджувати цей досвід, бо задачу, яку ми беремось вирішувати велика, по об’єму та фінансовому навантаженню.
Який план вирішення цієї амбітної задачі?
Кожний громадянин має право користуватися природними об\'єктами права власності народу відповідно до закону.
Власність зобов\'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.
Держава забезпечує захист прав усіх суб\'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб\'єкти права власності рівні перед законом.
Стаття 14 Конституції. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.
Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.
Ми знаємо, що згідно ст.121 Земельного Кодексу України (далі ЗКУ), громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок в таких розмірах:
• для ведення особистого сільського господарства - до 2 га землі,
• для ведення садівництва - до 0,12 га землі,
• для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд:
o в селах - до 0,25 га землі,
o в селищах - до 0,15 га землі,
o в містах - до 0,10 га землі;
• для індивідуального дачного будівництва - до 0,10 га землі
• для будівництва гаража - до 0,01 га землі
• для ведення фермерського господарства (в розмірі земельної частки (паю) визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство)
При цьому ст.116 ЗКУ уточнює, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян проводиться один раз по кожному виду використання. Це означає, що кожен громадянин України має право абсолютно безкоштовно отримати у свою приватну власність (приватизувати) шість земельних ділянок різного цільового призначення. Це можуть бути землі як у містах, селищах, інших населених пунктах, так і за їх межами (залежно від цільового призначення).
У нас з вами є законні вимоги до держави і законні можливості.
Я також усвідомлюю, що майже вся земля в Україні вже розписана і нам прийдеться дуже тісно працювати з місцевою владою, куди ж без неї, ми її обираємо, та подавати запроси про власників ділянок, які нас зацікавлять і законність володіння ними.
Нам також відомо, що багато землі занедбано під промисловими будинками, які руйнуються і нікому не потрібні. А скільки підприємств належать російським бізнесменам і теж не працюють.
Стосовно фінансування нашого проекту. Це таке головне питання. Я тут бачу декілька векторів, в яких нам потрібно рухатись.
По-перше, необхідно розробляти законодавство про компенсацію майна, яке ми залишили. Держава повинна компенсувати нерухомість в зоні АТО, якщо не змогла захистити нас і наше майно. Потім держава має виставити ці втрати Російській Федерації.
Є так звані, репарації (від лат. Reparatio - відновлення) - форма матеріальної відповідальності суб\'єкта міжнародного права за шкоду, заподіяну в результаті вчиненого ним міжнародного правопорушення іншому суб\'єкту міжнародного права, зокрема, відшкодування державою в силу мирного договору чи інших міжнародних актів збитку, заподіяного їм державам, зазнали нападу. Обсяг і характер репарацій повинні визначатися відповідно до нанесеним матеріальним збитком (принцип пропорційності). Виплата репарації може здійснюватися у вигляді грошової або іншої матеріальної компенсації або у вигляді одночасної реституції і компенсації збитків.
Другий вектор фінансування-це благодійність, яка розрахована як на внутрішніх благодійників, так і на міжнародних. Внутрішня благодійність - членські внески, фінансова допомога від фізичних та юридичних осіб. Зовнішня благодійність, це фінансова допомога нерезидентів, іноземних фондів та грантів.
Третій вектор включає в себе фінансову і соціальну складову. Річ йде про створення нашою громадською організацією соціальних підприємств, в яких переважно будуть працювати переселенці – громадяни України з територій, які постраждали від агресії Росії, саме на них буде покладатись і будівництво житла. Створення таких підприємств вирішує друге най болюче питання - працевлаштування наших співвітчизників. При громадської організації можна створювати підрозділ, який буде займатись і кадровим питанням, і психологічною допомогою, і школи по підвищенню кваліфікації та інше. На сьогодні, нажаль, в нашому законодавстві згадуються соціальні підприємства, які створені інвалідами, мають не менш 50 відсотків у своєму складі інвалідів і для таких підприємств є якісь маленькі поступки в частині сплати податків. Нам це не підходить, тож і в цьому напрямку нам треба працювати - створювати законодавчі підстави для успішного втілення наших планів. Ці соціальні підприємства повинні працювати повністю на безподатковій підставі.
В майбутньому, коли почнемо одержувати державну компенсацію втраченого майна, необхідно створити свій недержавний банк, на рахунок якого будуть поступати державні гроші і гроші переселенців від сплати побудованого житла в частині, яка перевищує компенсацію від держави, виникне відразу потреба в програмному продукті, яким ми будемо користуватися для контролю надходжень та витрат. Це вже європейський підхід, і ми з самого початку своєї діяльності повинні створити прозорість фінансових рухів суто для членів нашої громадської організації і вже відразу після реєстрації подумаєм про конфіденційність і захист цього руху.
Тобто, я хочу сказати, що будувати житло є де, це не фантазія, тільки треба засукати рукава і працювати нам, разом. С божою допомогою, легкості нам на цьому шляху!
Таке моє бачення на даний час. Безумовно, життя постійно буде вносити якісь корективи, але в мене чітке бачення реальності громадського руху «Територія-новий схід». Впевнена, що ми побудуємо прекрасну сучасну організацію з потужною командою однодумців.
Буду рада вислухати позитивні рішення побудови справи.
Слава Україні!
22.11.2014р. Віра Губанова


16/Сен/2021 18:28:45
Хто і для кого збирає врожай на окупованих територіях Донбасу
Хто і для кого збирає врожай на окупованих територіях ДонбасуНа минулому тижні з\'явилася інформація, що на непідконтрольну Україні територію Донецької області було ввезено 67 одиниць сільгосптехніки з Росії. Серед них 22 комбайни, 25 зерновозів і 20 тракторів.


16/Сен/2021 17:46:37
Новые \"герои\" Луганска
Новые "герои" ЛуганскаДавно забытым движением руки Валера открыл люк и как много лет назад перевесив ноги вниз опустился на сидение командира танка.


16/Сен/2021 16:50:45
МГБ «ЛНР», намагаючись уникнути чисток, готує цинічний спектакль
МГБ «ЛНР», намагаючись уникнути чисток, готує цинічний спектакльАналітичний відділ ГІ «Права Справа» отримав повідомлення від джерел, наближених до керівництва «силових структур» так званої «ЛНР»про те, що найближчими днями бойовики планують провести прес-конференцію з начебто затриманими напередодні членами диверсійної снайперської групи українських патріотів.


16/Сен/2021 13:30:14
Год назад Луганск можно было спасти
Год назад Луганск можно было спасти13 АВГУСТА 2014 ГОДА. ШТУРМ ХРЯЩЕВАТОЙ - УКРАИНСКИЕ ВОЙСКА ЗАМКНУЛИ КОЛЬЦО ОКРУЖЕНИЯ ВОКРУГ ЛУГАНСКА


16/Сен/2021 22:56:48
Быть или не быть Донбассу украинским?!
Быть или не быть Донбассу украинским?!Чем ближе дата проведения выборов в органы местного самоуправления, тем горячее дискуссия от целесообразности их проведения на освобожденной территории Донбасса.


16/Сен/2021 09:34:12
В «ЛНР» заборонили вивіз промислового обладнання
В «ЛНР» заборонили вивіз промислового обладнання«Депутати» так званої «Народної Ради ЛНР» прийняли «закон» «Про заборону вивозу промислового обладнання за межі Луганської Народної Республіки».


16/Сен/2021 23:32:51
Бездеятельность Ирпеньской милиции установлена в суде
Бездеятельность Ирпеньской милиции установлена в судеЕсли мы хотим изменить общество, то надо начинать с себя. Что именно я подразумеваю под этими изменениями? Прежде всего не быть равнодушным, доводить начатое дело до конца, требовать от чиновников выполнения их обязанностей потому, что не они, а мы являемся властью и из наших налоговых отчислений им платят зарплату.


16/Сен/2021 23:25:30
«Права Справа» встановила 17 небезпечних терористів
«Права Справа» встановила 17 небезпечних терористів«Права Справа» встановила 17 бойовиків, причетних до викрадань і тортур громадян України


16/Сен/2021 11:21:04
Адвокат Чудовский: в случае с Мельничуком правоохранители поступили справедливо и профессионально
Адвокат Чудовский: в случае с Мельничуком правоохранители поступили справедливо и профессиональноНародный депутат Украины Сергей Мельничук сказал, что заплатит штраф за управление автомобилем без документов, но считает, что в общении с ним патрульные полицейские нарушили свои полномочия.


16/Сен/2021 15:24:16
Г. Тука о встрече с предпринимателями: \"ни одного предложения, ни одной идеи\"
Г. Тука о встрече с предпринимателями: "ни одного предложения, ни одной идеи"Провел встречу с предпринимателями. Оптимизма не заимел. Ожидал услышать массу новых идей, предложений, просьб о помощи...
Вместо этого полтора часа слушал дискуссию на тему \"кто и как должен построить ЛЭП


16/Сен/2021 10:02:18
Нью-Васюки пана Плотницького
Нью-Васюки пана ПлотницькогоУ групі «Антрацит в центрі подій» адмін повідомив наступне: «Ігор Плотницький (очільник т.зв. «ЛНР») під час приїзду в місто Антрацит сказав, що наше місто буде туристичним! Незабаром хочуть зробити профілакторій Дачу Чехова. А так само багато інших хороших місць, бази відпочинку і т.д».


16/Сен/2021 09:24:39
Раненый под Луганском солдат будет лечиться в США
Раненый под Луганском солдат будет лечиться в США
Саня улетает в США на лечение через три дня! 27 июля 2014 года как его ранило в поселке Георгиевка Лутугинского района.


16/Сен/2021 12:07:39
Чому бойовики хвалять Азарова?
Чому бойовики хвалять Азарова?3 серпня екс-прем\'єр-міністр України Микола Азаров оголосив про створення «Комітету порятунку України». Про це Азаров заявив на прес-конференції, яка проходила в готелі «Україна» в Москві. Колишній прем’єр-міністр зазначив, що створений комітет вирішив висунути в претенденти на пост Президента України колишнього Народного депутата від Партії регіонів Володимира Олійника.


16/Сен/2021 13:16:32
Георгий Тука: Донбасс блокировать нельзя
Георгий Тука: Донбасс блокировать нельзяПо словам Георгия Туки, проработав в Луганской области и узнав детальнее о реальной обстановке в регионе, он пришел к выводу, что разорвать полностью отношения с неподконтрольными территориями не представляется возможным


16/Сен/2021 23:55:59
Люди с чистого листа. Пять историй о вынужденных переселенцах
Люди с чистого листа. Пять историй о вынужденных переселенцахХочешь рассмешить Бога своими планами — скажи, что ты из Донбасса


16/Сен/2021 12:17:01
Що нам робити з Донбасом?
Що нам робити з Донбасом?Єдиний рецепт загоєння цієї “рани” – піти по так званому хорватському сценарію: на певний період часу визнати втрату своїх територій, оголосити їх окупованими, а коли складуться сприятливі для цього умови, повернути їх.


16/Сен/2021 16:10:39
Муженко: Украинская армия имеет достаточный потенциал для наступательных действий
Муженко: Украинская армия имеет достаточный потенциал для наступательных действийУкраинская армия имеет достаточный потенциал и достаточно обучена для того, чтобы вести как оборонительные, так и наступательные действия.


16/Сен/2021 14:31:47
Хабарники залишаються на своїх робочих місцях
Хабарники залишаються на своїх робочих місцях18 травня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання на гарячому керівника Дзержинської районної ради Кривого Рогу Сергія Степанюка під час отримання ним неправомірної вигоди.


16/Сен/2021 16:31:17
Супруга судьи Конституционного суда сепаратистка?
Супруга судьи Конституционного суда сепаратистка?Ирина Запорожец якобы является \"замминистра юстиции\" ЛНР


16/Сен/2021 14:30:32
Политолог: \"Порошенко готовит Левочкина на премьер-министра\"
Политолог: "Порошенко готовит Левочкина на премьер-министра"Политолог Виктор Небоженко считает, что после выборов будет создана «ширка» с целью сделать премьер-министром Сергея Левочкина.


16/Сен/2021 14:29:07
Боевики переодеваются в форму ЗСУ для провокаций
Боевики переодеваются в форму ЗСУ для провокацийТеррористы переодеваются в форму ВСУ, осуществляют диверсии и захватывают пленных


16/Сен/2021 09:57:50
Хто заважатиме новому очільнику Луганщини?
Хто заважатиме новому очільнику Луганщини?Новий очільник Луганщини Георгій Тука прийшов на свій пост в дуже непростий час і в дуже складних умовах. Найперше, що буде гальмувати його просування шляхом реформ – це чиновники старого гарту, які досі обіймають ключові посади в різних держструктурах Луганської області.


16/Сен/2021 16:22:03
Адвокат обвинил Ирпенское ГО УМВД в бездеятельности
Адвокат обвинил Ирпенское ГО УМВД в бездеятельностиДля того, чтобы понять всю глубину прогнившей нашей государственной системы и чиновничьего беспредела, я иногда провожу с собой садо-мазо опыты.


16/Сен/2021 15:59:50
Бойовики продають зброю, щоб мати на хліб та горілку
Бойовики продають зброю, щоб мати на хліб та горілкуРосія «закрутила гайки» бойовикам «ЛНР» та «ДНР». За інформацією з джерел наближених до силових структур самопроголошених республік, через брак коштів бойовики змушені продавати вилучену під час проведення обшуків зброю.


16/Сен/2021 09:26:11
Український кордон- на іржавому замку
Український кордон- на іржавому замкуНа українському кордоні творяться речі, несумісні з патетичними заявами наших високопосадовців про те, що «ворог не пройде, кордон на замку».


16/Сен/2021 15:11:16
Игорь Чудовский: Плотницкий отвез в Москву \"откат\" в 50 млн долларов
Игорь Чудовский: Плотницкий отвез в Москву "откат" в 50 млн долларовЛидер террористов \"Луганской народной республики\" Игорь Плотницкий отвез в Москву, которая спонсирует боевиков, \"откат\" в 50 миллионов долларов. Такой информацией в эфире передачи \"Восточный дневник\" поделился известный адвокат из Луганска Игорь Чудовский.


16/Сен/2021 09:52:01
Велика брехня маленьких міністрів
Велика брехня маленьких міністрівМинулий тиждень був багатий на події, але найбільше мене зацікавив виступ очільника міністерства закордонних справ Павла Клімкіна.


16/Сен/2021 09:41:46
Сільгосптоваровиробники Станиці перерахували до бюджету майже 857 тис. гривень
Сільгосптоваровиробники Станиці перерахували до бюджету майже 857 тис. гривеньЗ початку року сільськогосподарські товаровиробники району, які обрали четверту групу спрощеної системи оподаткування, сплатили до бюджету 856,6 тис. грн.. З них за липень 2015 року сільськогосподарські підприємства сплатили 228,1 тис. грн.. єдиного податку.


16/Сен/2021 09:40:10
Водокористувачі Станично-Луганського району сплатили до казни 30 тис. грн.. рентної плати
Водокористувачі Станично-Луганського району сплатили до казни 30 тис. грн.. рентної платиЗ початку 2015 року платники рентної плати за спеціальне використання води – юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які перебувають на обліку в ДПІ у Станично-Луганському районі, перерахували до бюджету 30 тис. грн.


16/Сен/2021 09:30:40
Про трансфертне ціноутворення
Про трансфертне ціноутворенняДПІ у Станично-Луганському районі повідомляє, що з 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України від 28.12.2014 №72-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням».


16/Сен/2021 09:25:02
Виправлення помилок у Звіті про суми податкових пільг
Виправлення помилок у Звіті про суми податкових пільгДПІ у Станично-Луганському районі нагадує, що порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233.
Згідно з пунктом 1 цей Порядок є обов’язковим для виконання суб’єктами господарювання, які відповідно до Податкового кодексу України не сплачують податки та збори до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг.


16/Сен/2021 09:22:53
Для спрощенців затверджено нові книги обліку
Для спрощенців затверджено нові книги облікуДПІ у Станично-Луганському районі повідомляє, що відповідно до вимог статті 296 Податкового кодексу фізичні особи - підприємці, платники єдиного податку ведуть книгу обліку доходів.
Форму та порядок заповнення книги затверджено наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 р. № 579. Даним наказом встановлено дві форми книги обліку.


16/Сен/2021 09:21:01
До уваги суб’єктів господарювання та громадян!
До уваги суб’єктів господарювання та громадян!ДПІ у Станично-Луганському районі нагадує, що на офіційному веб-порталі ДФС України працює електронний сервіс Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс.


16/Сен/2021 09:19:16
До уваги сільськогосподарських підприємств – платників ПДВ!
До уваги сільськогосподарських підприємств – платників ПДВ!ДПІ у Станично-Луганському районі інформує


16/Сен/2021 09:10:26
Про застосування РРО єдинщиками
Про застосування РРО єдинщикамиДПІ у Станично-Луганському районі нагадує, що обов’язкове застосування реєстратора розрахункових операцій платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичними особами – підприємцями) розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.
Не застосовуються реєстратори розрахункових операцій платниками єдиного податку:
першої групи;


16/Сен/2021 18:54:07
Ещё раз про ВДВ
Ещё раз про ВДВЯ был не совсем удобным для командиров солдатом


16/Сен/2021 17:53:17
Есть надежда…
Есть надежда…Путин поставил на одну чашу весов свою военную и пропагандистскую армаду, а на другую - имя героической женщины.


16/Сен/2021 13:04:16
Новий очільник Луганщини – людина, яка розірвала шаблон
Новий очільник Луганщини – людина, яка розірвала шаблонРічниця звільнення Сєверодонецька від окупантів. Напередодні,Порошенко обіцяє представити нового голову військово-цивільної адміністрації Луганської області. Інтрига зберігається до певного моменту. І ось, під гучні оплески присутніх в залі Порошенко ставить підпис під указом про призначення волонтера Прем’єр-міністра Георгія Туки. Одразу ж з\'являється заздалегідь заготовлене посвідчення – з печатками та фото. Поведінка Президента зрозуміла, але є запитання до уряду.


16/Сен/2021 12:29:27
Контрасты дня ВДВ
Контрасты дня ВДВДень ВДВ на Донбассе всегда отмечался особенным образом. Купание в фонтанах пьяных мужчин в тельняшках, драки и мат контрастировали со скромными встречами побратимов. Праздник десантников ныне омрачён войною. Есть что вспомнить тем кто отдавал присягу Украине. Среди них адвокат Игорь Чудовский.

2017: Янв - Фев - Апр - Май - Июн
2016: Янв - Фев - Мар - Апр - Окт - Ноя - Дек
2015: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2014: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2013: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2012: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2011: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2010: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2009: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2008: Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек