для поиска точной фразы используйте кавычки, например, "юридические услуги" помощь


Архив новостей здесь...

24/Сен/2021 21:32:03
По нутру чужие
\"Регионалы\" пытаются апеллировать не к разуму, а к инстинктам тех, кто еще может отдать за них свои голоса.


24/Сен/2021 11:36:22
Крадіжка теплової енергії,гарячої та холодної води
Комісією із представників Спецбудуправління БУ 2, майстрів ЖЕКу „Залізничник”, працівників транспортної міліції,репортером місцевого ТБ був викритий кримінал – незаконне, самовільне підключення КЕРНИЧНОГО ВОЛОДИМИРА СТЕПАНОВИЧА, що проживає за адресою: м. Тернопіль, вул. Польова, 10, до теплової енергії, гарячої та холодної води від малосімейки, в якій проживають малозабезпечені люди. Будинок № 5 по пров. Дівочий здавався в експлуатацію в 1983 році. В цей період Керничний В. С. був в тісних зв’язках з керівництвом, яке контролювало процес здачі будинку в експлуатацію та домовився, щоб у фундаменті підвалу будинку № 5, по пров. Дівочому лишили отвір для прокладання додаткових труб, ТИМ САМИМ, СТВОРИВШИ АВАРІЙНИЙ СТАН БУДИНКУ. Всі ці роки Керничний В.С., за рахунок малозабезпечених мешканців буд. № 5, по пров. Дівочому, використовував гарячу, холодну воду та опалював свій трьохповерховий будинок і два двохповерхових гаражі. Хочеться вірити, що таких як Керничний В. С., хтось зможе поставити на місце, та змусити його відшкодувати мешканцям будинку № 5 по пров. Дівочому за недоотримане тепло, гарячу та холодну воду, якою він користувався з 1983 року (з моменту здачі в експлуатацію будинку), а також поповнити бюджет нашого міста. http://www.youtube.com/user/Vasya766


24/Сен/2021 11:29:56
ШАХРАЙСТВО
На кого так тяжко працюють підприємці авторинку Мотор?!м.Тернопіль вул.С.Будного 38..
В ході проведення перевірки дотримання вимог земельного законодавства службовими особами ТОВ «Спорттовари», управлінням з контролю за використанням та охороною земель, було встановлено, що ТОВ \"Спорттовари\" самовільно зайняло земельну ділянку загальною площею 920 кв. м (579,73+340,28 м.кв.) та організувало на її території ринок торгівлі автозапчастинами, а також здає її в оренду підприємцям з метою отримання прибутку, про це порушення був складений акт. Також був доведений факт використання земельної ділянки ТОВ \"Спорттовари\", для обслуговування авто ринку Мотор без правовстановлюючих документів, чим змінено її функціональне використання. Коли було виявлено приховування правдивої інформації від податкової інспекції про розмір прибутку від комерційної діяльності ТОВ \"Спорттовари\" (підраховано несплачений земельний податок), підприємцями було подано заяву, адресовану начальнику ДПА в Тернопільської області з проханням вияснити, для кого і за що беруться „додаткові збори”, які не обліковуються і за які не видаються квитанції. Відповідь, до сих пір «гуляє»по кабінетах посадовців різних напрямків і галузей! Місцевий бюджет втратив величезні кошти!!! Хай адміністрація авторинку Мотор дасть змістовну об’єктивну та обґрунтовану відповідь, куди ж насправді діваються тяжко зароблені людські гроші, які безпідставно стягувалися роками з підприємців? З Корупцією не можна боротися!!! Її треба винищувати геть!!!))


24/Сен/2021 00:46:37
Петр Порошенко может стать премьером
Политолог Владимир Фесенко допускает, что Петр Порошенко согласился стать министром экономического развития и торговли Украины в обмен на дополнительные возможности развития своего бизнеса.


24/Сен/2021 17:08:09
Благодійна ініціатива” Українська книга-українцям у Польщі”
ГІ” Права Справа” за підтримки БФ “Підтримки Українських ініціатив” продовжує благодійну ініціативу “ Українську книгу –українцям у Польщі”. Сьогодні представникам \"Фундація Тернопільська\", яка є українською культурологічною організацію, зареєстрованою у м. Жирардові, у Польщі, передані книжки зібрані членством Фонду та ГІ” Права Справа” .


24/Сен/2021 15:00:11
Заложники груза или Как новый таможенный кодекс Украины уничтожает транспортный бизнес
Любое государство начинается с границы — это всем известный факт. То, что происходит сегодня в нашей стране на таможне, можно назвать только беспределом. Чем же так шокировал Новый Таможенный кодекс наших транспортников и бизнесменов?


24/Сен/2021 09:26:08
Алчевское продолжение
Собственники Алчевского меткомбината утвердили на текущий год инвестпрограмму в 215 млн долл. Такой объем инвестирования, конечно, недостаточен для полной реализации планов по наращиванию мощностей предприятия до 7 млн тонн стали в год. Но, по мнению экспертов, вложение этих денег позволит комбинату осуществить несколько важных точечных проектов технического развития.


24/Сен/2021 20:40:03
НАТАША. О Наталье Гундаревой
Она была коренной москвичкой. Но так уж вышло, что, кроме мамы, бесчисленная её родня и раньше жила, и поныне живёт в Одессе. Так стоит ли удивляться, что практически каждое лето, едва позволял график спектаклей и съёмок, она рвалась из столицы белокаменной – в столицу черноморскую!


24/Сен/2021 12:12:08
ОУН підтримала створення Блоку Національних Сил Луганщини.
ОУН підтримала об’єднавчі процеси політичних партій та громадських організацій національного спрямування на Луганщині.
Голова обласної організації ОУН п. Ю.Кисельов підписав декларацію щодо створення Блоку Національних Сил Луганщини.


24/Сен/2021 10:41:22
Виталий Портников: \"Герметичность порождает только гниение\"
Виталий Портников: "Герметичность порождает только гниение"Тактичная простота без нарочитой доступности сразу расположила к нормальному диалогу. Человек, который не нуждается в ритуалах, излишней требовательности к организации встречи.


24/Сен/2021 18:07:14
Киев. Март. 2012. Разруха в головах.
Киев. Мой тёплый Киев, в который я каждый раз еду с ощущением того что возвращаюсь домой, хотя являюсь коренным луганчанином. Не смотря на масштабы этого города, куски его промышленных районов, которыми он оброс, нелепость многоэтажных построек не спорящих, а забивающих старую архитектуру, не смотря на извечную грязь, хаос и сумбур безалаберной столицы безалаберного государства, этот град мне по душе. Наверное, изгибы огромного Днепра, берега древнего Подола сохранили атмосферу поколений. И вот эта атмосфера и шепчет временем, в котором каждый из нас хочет утвердиться.


24/Сен/2021 15:57:21
На Луганщине созревает новый хлебный кризис
В памяти еще свежо как на Луганщине не хватало хлеба в 2011 году. Очереди в магазинах за хлебом и мукой появились впервые со времен перестройки.


24/Сен/2021 12:21:59
Тягнибок ездит на авто за $90 тысяч
Фотографию машины Тягнибока Toyota Sequoia опубликовал на своей странице бывший его соратник, председатель Луганской областной организации ВО «Свобода» в 2004-2009 годах Дмитрий Снегирев, сообщает Цензор.НЕТ.

2017: Янв - Фев - Апр - Май - Июн
2016: Янв - Фев - Мар - Апр - Окт - Ноя - Дек
2015: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2014: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2013: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2012: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2011: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2010: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2009: Янв - Фев - Мар - Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек
2008: Апр - Май - Июн - Июл - Авг - Сен - Окт - Ноя - Дек