для поиска точной фразы используйте кавычки, например, "юридические услуги" помощь
"Книгарня-кав"ярня" Східна Брама" інформує про нові надходження книжок сучасних українських авторів.

Сергій Серна
Макс. Вибір є завжди
Вічний пошук сенсу буття та боротьба з усталеними законами життя – головна тема книги фантастики молодого письменника Сергія Серни .
Події відбуваються на різних планетах Cонячної системи у ХХVI столітті н. е. Герої книги намагаються зробити свій вибір, втекти від сірості життя, знайти альтернативу сірій буденності. Перетинаючи простір та час, відвойовуючи право на інше життя вони врешті решт знаходять себе.

Ковтун Тетяна
Не повертайся спиною до звіра
У книзі Тетяни Ковтун «Не повертайся спиною до звіра» висвітлюється така вічна тема, як стосунки індивідуума і влади. У центрі розповіді – обставини життя Євгена Чубенка, який, ще будучи студентом, набуває газетярського досвіду в одному зі столичних часописів. Молодий герой закохується спочатку в одну, а потім в іншу дівчину, але основний роман, який переживає він – це захоплення журналістикою.
Головний герой через свою недосвідченість і надмірну довірливість якоїсь миті перестає відчувати межу між політикою і власною професією, що згодом стає для нього гірким уроком. Читач отримає уявлення про сучасне життя в Україні, хоча деякі персонажі книги – реально діючі політики – вже відходять в історію.

Полонський Микола
Місія в Лівії
Складається з двох частин: «Місія і Лівії» та «Закат древней империи».
«Місія і Лівії» написана на основі автобіографічних подій в часи існування Радянського Союзу.
Головний герой, Арсен, отримує чергове завдання, навчити арабських студентів російської мови. З такою місією він вирушає до Африканської країни — Лівії. В книзі автор детально розповідає про події, які там відбувалися; культуру, звичаї, обряди, менталітет народу. Описано життя студентів, які відмовлялися вивчати російську і відкрито ігнорували викладачів, драматичні події громадянської війни кінця ХХ ст.

Друга частина «Закат древней империи» (російською мовою) — розповідь про небезпечні політичні ігри на півночі Африки — заяву полковника Кадаффі про перерозподіл світу і підняття лівійського народу до рішучих дій.

Cтринаглюк Любомир
Бентежні видива
Поезія Любомира Стринаглюка сповнена глибокого метафоризму, помноженого на передапокаліптичні візії, які особливим чином переплітаються з особистою історією автора. Жмуток імпресій майстерно перепущений через оригінальну образну систему. А щоб сприйняти внутрішню логіку цих текстів інколи треба докласти певних зусиль. Такий спосіб рецепції ґрунтується на принципах співтворчості, які сповідує поет. За його задумом реципієнт, керуючись власним естетичним смаком і досвідом, та ще й чуттям, має виткати оригінальні видива, а каркасом для них – образна система цієї книжки. Автор означує свої візії знаком тривоги, неспокою: цей стан і справді витає в повітрі, але він жодним чином не посягає на свободу читацьких інтерпретацій, ба більше – всіляко вітає її.

Книгарня-кав"ярня « Східна Брама» знаходиться за адресою:м.Луганськ, вул. Радянська, 54 ,ТЦ « Центральний» , 4 поверх