для поиска точной фразы используйте кавычки, например, "юридические услуги" помощь
3 травня в 12.00 в м. Луганську, в приміщенні книгарні «Східна брама», що розташована за адресою: м.Луганськ, вул.Радянська, 54 ТЦ «Центральний» , 4 поверх ,відбудеться майстер-клас з виготовлення унікальних луганських писанок від всесвітньо відомого майстра з м. Свердловська Тетяни Коновал. Запрошуємо всіх бажаючих.

Тетяна Коновал приймає постійну участь у ярмарках, конкурсах, фестивалях, є учасником II та III з'їздів писанкарів у Космачі на Гуцульщині.

Персональні виставки Коновал з майстер-класами відбулися у багатьох містах та селах Луганської, Донецької областей, в тому числі у Луганському художньому музеї у 2008 р., а також у Самборі Львівської області , Івано-Франківську, Хмельницьку, Кам'янець-Подільському, у секретаріаті Президента України у 2007 – 2009 роках.

Писанки Коновал зберігаються в музеях України, зокрема – єдиному в світі музеї Писанки в Коломиї. Майстриня написала більше 10000 писанок. Пише традиційні писанки воском на курячих, гусячих та страусових яйцях, відтворюючи старовинні писанкові орнаменти різних регіонів. Але більше розвиває авторські малюнки і слобожанські мотиви та працює у трьох техніках.

Писанкарка Коновал заснувала першу в Луганській області студію писанкарства у 2001 році.