для поиска точной фразы используйте кавычки, например, "юридические услуги" помощь
Сьогодні на території Свято-Троїцького храму в Луганську відкрився і був освячений магазин української книги «Східна брама».

Магазин знаходиться в будівлі Луганської єпархії Української Православної Церкви( КП) за адресою: м.Луганськ, вул.Короленко, 92

«Східна брама» переїхала на територію церкви з центру Луганська, де з лютого місяця орендувала приміщення в торговому центрі" Центральний ".

«Нас змусілі переїхати звідти, - розповідає власник магазину Дмитро Снєгирьов. - У два рази збільшили суму оренди. Це не перший випадок, коли в торгівельному центрі «Центральний» у нас виникали непорозуміння з адміністрацїєю. У квітні ми поруч із книгарнею відкріли кав'ярню щоби започаткувати на Луганщині досвід європейськіх книгарень, де можна взяти каву, посидіти, поспілкуватися. Але кав'ярня проіснувала буквально один день. Наступного ранку прийшли представники адміністрації ї заборонили продавати каву, хоча в усіх документах було вказано що заклад є саме книгарнею-кав'ярнею.

За тиждень до цього , після рішення суду про заборону акції проросійським організаціям проти візиту Патріарха Філарета, в книгарню зайшла людина в цивільному і повідомила мені , що за тиждень закриють і книгарню, і мене, тому , що я набрид їм своєю діяльністю, і мені не варто було йти на конфлікт зі Службою Безпеки України."

За словами Дмитра Снєгирьова, після цього він звернувся за допомогою до єпархії і йому було надано приміщення для магазину.

«Давно планувалося побудуваті тут не просто Церкву і епархію, - розповідає отець Анатолій, який проводить служби в храмі, - а зробити тут церковно-просвітницький центр. Тут також буде величезна бібліотека ».

Настоятель храму побажав Дмитру Снєгирьову мужності і стійкості у своєму прагненні відстоювати все українське.

- Тримайся, Дмитре, - сказав він. - Нас, українців, так мало залишилося - всього 45 мільйонів.

Як повідомив власник книгарні " Східна Брама" Д.Снєгирьов ,у найближчих планах - відкриття недільної школи та бібліотеки.