для поиска точной фразы используйте кавычки, например, "юридические услуги" помощь

ADSL - високошвидкiсне постiйне пiдключення до Iнтернет має власну торгову марку - ОГО!

При користуваннi iнтернет телефонна лiнiя залишається вiльною, i Ви можете одночасно працювати в iнтернет та розмовляти по телефону. Причому, якiсть кожної з послуг залишається неодмiнно високою, оскiльки вони жодним чином не впливають одна на одну.

Переваги ADSL-пiдключення до iнтернет Укртелекому:

 • Постiйний доступ до iнтернет
  Для Вас видiлено окремий порт на телефоннiй станцiї ВАТ "Укртелеком". Отже, Ви нiколи не почуєте сигналу "зайнято" та у будь-який час можете отримати доступ до мережi iнтернет.

 • Висока швидкiсть передачi даних
  Висока швидкiсть приймання/передавання даних дозволить Вам комфортно працювати в iнтернет та максимально використовувати його ресурси i можливостi - працювати з веб-сайтами, швидко завантажувати великi за об'ємом файли, завантажувати та обмiнюватись аудiо та вiдео файлами, спiлкуватись та обмiнюватись даними в реальному режимi часу*.

  * Примiтка. Конкретнi параметри пiдключення до мережi iнтернет за технологiєю ADSL (якiсть, швидкiсть) обумовлюються технiчними характеристиками Вашої абонентської телефонної лiнiї та визначаються пiсля тестування, що проводиться спецiалiстами ВАТ "Укртелеком" при пiдключеннi.

 • Простота замовлення послуги
  Ви можете замовити послугу по телефону, електронною поштою або факсом - вибiр за Вами*. Нашi фахiвцi зв'яжуться з Вами та узгодять деталi Вашого замовлення.
  * Примiтка. iнформацiю про номери телефону/факсу та адресу електронної пошти, за якими можна замовити послугу ADSL-пiдключення до iнтернет у Вашому мiстi (населеному пунктi), дiзнайтесь на сайтi тiєї фiлiї Укртелекому, послугами якої Ви користуєтесь, або за телефоном 8-800-507-0-507 (дзвiнки з мережi ВАТ "Укртелеком" безкоштовнi).

 • Зручнiсть та легкiсть користування
  Фахiвцi ВАТ "Укртелеком" пiдключать Ваш персональний комп'ютер до iнтернет (комп'ютер має бути обладнаний мережною Ethernet картою чи USB-портом) та ознайомлять Вас з можливостями замовленої послуги.

  Крiм того, Ви можете самостiйно настроїти на своєму комп'ютерi доступ до iнтернет за допомогою установчого диску, який буде надано Вам у комплектi з модемом.

  Для виходу в iнтернет Вам не доведеться гаяти час, очiкуючи, доки модем встановить з'єднання. Натиснiть "iконку" запуску - i Ви в iнтернет.

 • Гармонiйне поєднання цiни та якостi
  Умови оплати за ADSL-пiдключення до iнтернет Укртелекому є надзвичайно вигiдними. До того ж Ви можете обрати найбiльш оптимальний для вас тарифний пакет. При цьому оплата за користування телефоном не залежить вiд того, скiльки часу Ви працювали в iнтернет.

 • Цiлодобова сервiсна пiдтримка
  До Ваших послуг цiлодобово працює єдиний по всiй України телефон сервiсної пiдтримки 8-800-507-0-507 (дзвiнки з мережi ВАТ "Укртелеком" безкоштовнi), телефони служби технічної підтримки у м. Луганськ 8-(0642) 581-000, 581-391

 • Широка географiя надання послуги
  Ми маємо найбiльш розгалужену в Українi сервiсну мережу - понад 2 тис. вiддiлень з обслуговування споживачiв та продажу послуг. Отже, Ви можете отримувати послуги по всiй країнi.

 • Стабiльнiсть компанiї
  Укртелеком - найстабiльнiша компанiя на телекомунiкацiйному ринку України. Провайдери з'являються та зникають, а Укртелеком завжди працює для своїх клiєнтiв, надаючи практично всi види традицiйних та найсучаснiших телекомунiкацiйних послуг.

  editor@lg.ukrtelecom.ua

.